Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye Tuş Anahtarları Sabun balonları
Marka uyumluluğu Glorious Gaming -
Uyumluluk GMMK 3 HE -
Malzeme Polikarbonat (PC) Karton
Klavye tuş anahtarı Mekanik -
Menşe ülke Çin Hollanda
Hacim - 200 ml
Önerilen yaş grubu - Çocuk
Önerilen cinsiyet - Erkek/Kız
Önerilen yaş (min) - 60 ay
Önerilen yaş (maks.) - 144 ay
Minimum oyuncu sayısı - 1
Yıl - 2022
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye -
Ürün rengi Kırmızı, Yarı Saydam Çok renkli
Dış mekan kullanımı için uygun - Evet
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm 214 mm
Paket derinliği 104,5 mm 314 mm
Paket yüksekliği 196 mm 217 mm
Paket ağırlığı 70 g 300 g
Paket hacmi - 2000 cm³
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet -
Ambalaj içeriği - 2 Baloncuk eli; 1 tahta; 200 ml baloncuk solüsyonu;
Paket tipi - Kapalı kutu
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği 120 mm 314 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu 340 mm 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği 130 mm 214 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı 690 g -
Ana (dış) kutu hacmi - 15000 cm³
Pil
Piller gerekli mi - Hayır
Güvenlik uyarısı
Güvenlik uyarısı
Güvenlik uyarısı - 5 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir
AB TSD dili - İngilizce, Almanca, Hollandaca
Montaj gerekli mi - Hayır
Yalnızca yetişkinler için uygundur - Hayır
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik - 200 mm
Yükseklik - 50 mm
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik - 200 mm