Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu HyperX Glorious Gaming
Malzeme Termoplastik polyester (PBT) Polikarbonat (PC)
Koruma özellikleri Çözücüye dayanıklı -
Klavye Dili ABD İngilizcesi -
Menşe ülke Çin Çin
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Beyaz Kırmızı, Yarı Saydam
Klavye Düzeni QWERTY -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 2 yıl 1 yıl
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 145 mm -
Yükseklik 36 mm -
Ağırlık 189 g -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 129 mm -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 155 mm 36 mm
Paket derinliği 155 mm 104,5 mm
Paket yüksekliği 48 mm 196 mm
Paket ağırlığı 219 g 70 g
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 1 adet 36 adet
Tuş başlığı sökme aparatı Evet -
Kullanım kılavuzu Evet -
Ambalaj içeriği Pudding Tuş Başlıkları, Tuş Başlığı Sökme Aparatı, Hızlı Başlangıç Kılavuzu -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
UNSPSC kodu 43202205 -
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 130 mm