Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye Tuş Anahtarları Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu Glorious Gaming Glorious Gaming
Uyumluluk GMMK 3 HE GMMK 3 HE
Malzeme Polikarbonat (PC) Polikarbonat (PC)
Klavye tuş anahtarı Mekanik Mekanik
Menşe ülke Çin Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Yarı Saydam, Sarı Kırmızı, Yarı Saydam
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm 36 mm
Paket derinliği 104,5 mm 104,5 mm
Paket yüksekliği 196 mm 196 mm
Paket ağırlığı 70 g 70 g
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet 36 adet
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği 120 mm 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu 340 mm 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği 130 mm 130 mm