Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu Glorious PC Oyun Yarışı Glorious Gaming
Uyumluluk Mekanik Klavyeler GMMK 3 HE
Malzeme Polibutilen tereftalat (PBT) Polikarbonat (PC)
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Menşe ülke - Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Beyaz Yarı Saydam, Sarı
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket tipi Kutu -
Paket başına miktar 145 adet 36 adet
Teknik detaylar
Garanti süresi - 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği - 36 mm
Paket derinliği - 104,5 mm
Paket yüksekliği - 196 mm
Paket ağırlığı - 70 g
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 130 mm