Karşılaştırma CoreParts MBXMISC0254 Fare Bataryası, Lityum Polimer, 450 mAh, 3.7 V İle Glorious Gaming GLO-KB-ACC-SWT-FOX-HE-36 Fox HE Klavye Tuş Anahtarları - 36 adet - Kırmızı/Yarı Saydam
Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Fare pili Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu - Glorious Gaming
Uyumluluk - GMMK 3 HE
Malzeme - Polikarbonat (PC)
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Menşe ülke - Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Fare Klavye
Ürün rengi - Kırmızı, Yarı Saydam
Pil
Pil
Pil teknolojisi Lityum Polimer (LiPo) -
Pil voltajı 3,7 V -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi 1,67 Wh -
Garanti süresi - 1 yıl
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 25,2 mm -
Yükseklik 36,8 mm -
Ağırlık 10 g -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 5,6 mm -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 86 mm 36 mm
Paket derinliği 29 mm 104,5 mm
Paket yüksekliği 76 mm 196 mm
Paket ağırlığı 40 g 70 g
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 1 adet 36 adet
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 130 mm