Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye anahtar yağlama istasyonu Programlanabilir Robot
Marka uyumluluğu Glorious Gaming -
Uyumluluk GMMK -
Malzeme Polikarbonat (PC) Plastik
Klavye tuş anahtarı Mekanik -
Menşe ülke Çin -
Önerilen yaş (min) - 4 yaş
Ses efektleri - Evet
Kullanımı kolay - Evet
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye -
Ürün rengi Mavi, Kırmızı, Beyaz
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm 413 mm
Paket derinliği 104,5 mm 93 mm
Paket yüksekliği 196 mm 273 mm
Paket ağırlığı 70 g -
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet -
Ana (dış) kutu genişliği 117 mm -
Ana (dış) kutu uzunluğu 345 mm -
Ana (dış) kutu yüksekliği 127 mm -