Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye anahtar yağlama istasyonu Klavye tuşu kapağı
Marka uyumluluğu Glorious Gaming Glorious Gaming
Uyumluluk GMMK GMMK
Malzeme Polikarbonat (PC) Polikarbonat (PC)
Klavye tuş anahtarı Mekanik -
Menşe ülke Çin Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Yarı Saydam
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm 60 mm
Paket derinliği 104,5 mm 114 mm
Paket yüksekliği 196 mm 190,5 mm
Paket ağırlığı 70 g 320 g
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği 117 mm 190 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu 345 mm 228 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği 127 mm 186 mm