Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye anahtar yağlama istasyonu
Marka uyumluluğu HyperX Glorious Gaming
Malzeme ABS Polikarbonat (PC)
Menşe ülke Çin Çin
Uyumluluk - GMMK
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Beyaz
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 105 adet(s) 36 adet
Tuş başlığı sökme aparatı Evet -
Kullanım kılavuzu Evet -
Ambalaj içeriği Pudding Tuş Başlıkları, Tuş Başlığı Sökme Aparatı, Hızlı Başlangıç Kılavuzu -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
UNSPSC kodu 43202205 -
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 117 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 345 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 127 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 700 g
Teknik detaylar
Garanti süresi - 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği - 36 mm
Paket derinliği - 104,5 mm
Paket yüksekliği - 196 mm