Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye anahtar yağlama istasyonu
Marka uyumluluğu HP Glorious Gaming
Uyumluluk HyperX Mekanik Klavyeler, Cherry MX Steam Stili klavyeler GMMK
Malzeme Termoplastik elastomer (TPE) Polikarbonat (PC)
Dil desteği İngilizce -
Menşe ülke Çin Çin
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Mavi
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 136 mm -
Yükseklik 12 mm -
Ağırlık 43 g -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 87 mm -
Kalınlık 1,4 mm -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 160 mm 36 mm
Paket derinliği 118 mm 104,5 mm
Paket yüksekliği 25 mm 196 mm
Paket ağırlığı - 70 g
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 19 adet 36 adet
Lojistik verileri
Lojistik verileri
UNSPSC kodu 43202205 -
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 117 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 345 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 127 mm