Özellikler
Ürün tipi Klavye anahtar yağlama istasyonu Sabun balonları
Marka uyumluluğu Glorious Gaming -
Uyumluluk GMMK -
Malzeme Polikarbonat (PC) Karton
Klavye tuş anahtarı Mekanik -
Menşe ülke Çin Hollanda
Hacim - 50 ml
Önerilen yaş grubu - Çocuk
Önerilen cinsiyet - Erkek/Kız
Önerilen yaş (min) - 36 ay
Önerilen yaş (maks.) - 144 ay
Minimum oyuncu sayısı - 1
Yıl - 2022
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye -
Ürün rengi Çok renkli
Dış mekan kullanımı için uygun - Evet
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm 211 mm
Paket derinliği 104,5 mm 341 mm
Paket yüksekliği 196 mm 217 mm
Paket ağırlığı 70 g 120 g
Paket hacmi - 1600 cm³
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet -
Ambalaj içeriği - Fil; Üfleme aparatı; Terrycloth çemberi; 50ml sabunlu su;
Paket tipi - Kapalı kutu
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet 8 adet
Ana (dış) kutu genişliği 117 mm 341 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu 345 mm 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği 127 mm 211 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı 700 g -
Ana (dış) kutu GTIN (EAN/UPC) - 18710341022799
Ana (dış) kutu hacmi - 16000 cm³
Pil
Piller gerekli mi - Hayır
Güvenlik uyarısı
Güvenlik uyarısı
0-3 yaş arası çocuklar için uygun değildir - Evet
Güvenlik uyarısı - 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir
AB TSD dili - İngilizce, Almanca, Hollandaca
AB TSD uyarısı - 36 aydan küçük çocuklar için uygun değildir
Montaj gerekli mi - Hayır
Yalnızca yetişkinler için uygundur - Hayır
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik - 200 mm
Yükseklik - 40 mm
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik - 200 mm