Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye anahtar yağlama istasyonu
Marka uyumluluğu Glorious PC Oyun Yarışı Glorious Gaming
Uyumluluk GMMK GMMK
Malzeme Akrilonitril butadien stiren (ABS) Polikarbonat (PC)
Klavye Dili ABD İngilizcesi -
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Menşe ülke - Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Siyah
Klavye Düzeni QWERTY -
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket tipi Kutu -
Paket başına miktar 123 adet 36 adet
Teknik detaylar
Garanti süresi - 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği - 36 mm
Paket derinliği - 104,5 mm
Paket yüksekliği - 196 mm
Paket ağırlığı - 70 g
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 117 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 345 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 127 mm