Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye anahtar yağlama istasyonu Klavye tuşu kapağı
Marka uyumluluğu Glorious Gaming HyperX
Uyumluluk GMMK -
Malzeme Polikarbonat (PC) Polibutilen tereftalat (PBT)
Klavye tuş anahtarı Mekanik -
Menşe ülke Çin Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Beyaz
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm -
Paket derinliği 104,5 mm -
Paket yüksekliği 196 mm -
Paket ağırlığı 70 g -
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet -
Tuş başlığı sökme aparatı - Evet
Kullanım kılavuzu - Evet
Ambalaj içeriği - HyperX Pudding Tuş Başlıkları 2, Tuş Başlığı Sökücü, Hızlı Başlangıç Kılavuzu.
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet -
Ana (dış) kutu genişliği 117 mm -
Ana (dış) kutu uzunluğu 345 mm -
Ana (dış) kutu yüksekliği 127 mm -