Karşılaştırma CyberPower RB1290X16 Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V Akü Paketi (16 adet, 9000 mAh Eşdeğeri) PR5000LCDRTXL5U, PR6000LCDRTXL5U için İle Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 9000 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 16 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 49.3 -
Genişlik 540 -
Yükseklik 378 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 400 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 642 -
Paket yüksekliği 393 -
Paket derinliği 330 -
Paket ağırlığı 4132.6 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 12 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E3K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 36 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 610 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 110 cm
Palet brüt genişliği - 76 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,1 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 746 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm