Karşılaştırma CyberPower RB1290X16 Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V Akü Paketi (16 adet, 9000 mAh Eşdeğeri) PR5000LCDRTXL5U, PR6000LCDRTXL5U için İle Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 9000 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 16 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 49.3 -
Genişlik 540 -
Yükseklik 378 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 400 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 642 -
Paket yüksekliği 393 -
Paket derinliği 330 -
Paket ağırlığı 4132.6 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 84 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - ZEUS51E6K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 47,2 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 130,5 mm
Derinlik - 680 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 57,5 cm
Palet brüt genişliği - 89 cm
Palet brüt yüksekliği - 194,1 cm
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 867 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 551 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 274 mm