Karşılaştırma APC APCRBC166 UPS Yedek Batarya Kartuşu (OEM) İle Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah, Yeşil -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Özellikler
Özellikler
Sertifikasyon RoHS, REACH -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,59 -
Genişlik 203 -
Yükseklik 76 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 152 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 275 -
Paket yüksekliği 146 -
Paket derinliği 234 -
Paket ağırlığı 5,83 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 45 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -5 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) %5 - 90 -
Depolama bağıl nemi (H-H) %5 - %90 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85079080 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 15,1 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 17 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC166 UPS Yedek Batarya Kartuşu (OEM)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy