Karşılaştırma APC APCRBC166 UPS Yedek Batarya Kartuşu (OEM) İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah, Yeşil -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Özellikler
Özellikler
Sertifikasyon RoHS, REACH -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,59 -
Genişlik 203 -
Yükseklik 76 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 152 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 275 -
Paket yüksekliği 146 -
Paket derinliği 234 -
Paket ağırlığı 5,83 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 45 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -5 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) %5 - 90 -
Depolama bağıl nemi (H-H) %5 - %90 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85079080 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Çalışma bağıl nemi (H-H) - 0 - 90 %
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC166 UPS Yedek Batarya Kartuşu (OEM)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy