Karşılaştırma APC APCRBC157 OEM Yedek UPS Bataryası - Siyah, Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), 5 Yıl Ömür İle Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Güç
Güç
Pil ömrü 5 yıl -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10 -
Genişlik 216 -
Yükseklik 83 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 343 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 368 -
Paket yüksekliği 495 -
Paket derinliği 152 -
Paket ağırlığı 1,09 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 45 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85044095 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 8 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E2K
Menşe ülke - Çin
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 24,6 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 29 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC157 OEM Yedek UPS Bataryası - Siyah, Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), 5 Yıl Ömür
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy