Karşılaştırma APC APCRBC157 OEM Yedek UPS Bataryası - Siyah, Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), 5 Yıl Ömür İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Güç
Güç
Pil ömrü 5 yıl -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10 -
Genişlik 216 -
Yükseklik 83 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 343 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 368 -
Paket yüksekliği 495 -
Paket derinliği 152 -
Paket ağırlığı 1,09 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 45 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85044095 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil voltajı - 12 V
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Özellikler
Özellikler
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Çalışma bağıl nemi (H-H) - 0 - 90 %
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC157 OEM Yedek UPS Bataryası - Siyah, Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), 5 Yıl Ömür
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy