Karşılaştırma CyberPower RB1290X4L 12V 9Ah VRLA UPS Yedek Pil Paketi (4 adet) İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR2200LCDRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10,8 -
Genişlik 304,8 -
Yükseklik 63,5 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 203,2 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 361,9 -
Paket yüksekliği 158,8 -
Paket derinliği 476,2 -
Paket ağırlığı 11,79 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1290X4L 12V 9Ah VRLA UPS Yedek Pil Paketi (4 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy