Karşılaştırma CyberPower RB1290X4L 12V 9Ah VRLA UPS Yedek Pil Paketi (4 adet) İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR2200LCDRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10,8 -
Genişlik 304,8 -
Yükseklik 63,5 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 203,2 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 361,9 -
Paket yüksekliği 158,8 -
Paket derinliği 476,2 -
Paket ağırlığı 11,79 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Çalışma bağıl nemi (H-H) - 0 - 90 %
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1290X4L 12V 9Ah VRLA UPS Yedek Pil Paketi (4 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy