Karşılaştırma CyberPower RB1270X2E Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü (2'li Paket) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk M550L -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 4,38 -
Genişlik 151 -
Yükseklik 105 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 132 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 190,5 -
Paket yüksekliği 146,1 -
Paket derinliği 203,2 -
Paket ağırlığı 3,63 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Pil voltajı - 12 V