Karşılaştırma CyberPower RB1270X2E Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü (2'li Paket) İle Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk M550L -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 4,38 -
Genişlik 151 -
Yükseklik 105 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 132 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 190,5 -
Paket yüksekliği 146,1 -
Paket derinliği 203,2 -
Paket ağırlığı 3,63 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 12 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E3K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 36 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 610 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 110 cm
Palet brüt genişliği - 76 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,1 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 746 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 38 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1270X2E Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü (2'li Paket)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy