Karşılaştırma APC APCRBC163 Yedek Batarya Kartuşu, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA), Siyah İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Güç
Güç
Akkor şarjı 35 yıl -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,85 -
Genişlik 66 -
Yükseklik 302 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 109 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 185 -
Paket yüksekliği 417 -
Paket derinliği 180 -
Paket ağırlığı 6300 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC163 Yedek Batarya Kartuşu, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA), Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy