Karşılaştırma APC APCRBC163 Yedek Batarya Kartuşu, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA), Siyah İle Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Güç
Güç
Akkor şarjı 35 yıl -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,85 -
Genişlik 66 -
Yükseklik 302 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 109 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 185 -
Paket yüksekliği 417 -
Paket derinliği 180 -
Paket ağırlığı 6300 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 8 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E2K
Menşe ülke - Çin
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 24,6 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 29 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC163 Yedek Batarya Kartuşu, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA), Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy