Karşılaştırma CyberPower RB1270X4C Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü Paketi (4 adet) İle Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gümüş -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR1500PFCRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10.8 -
Genişlik 209.3 -
Yükseklik 327.2 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 66 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 365 -
Paket yüksekliği 164.8 -
Paket derinliği 479.8 -
Paket ağırlığı 11.8 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 15,1 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 17 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1270X4C Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü Paketi (4 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy