Karşılaştırma CyberPower RB1270X4C Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü Paketi (4 adet) İle Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gümüş -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR1500PFCRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10.8 -
Genişlik 209.3 -
Yükseklik 327.2 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 66 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 365 -
Paket yüksekliği 164.8 -
Paket derinliği 479.8 -
Paket ağırlığı 11.8 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 84 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - ZEUS51E6K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 47,2 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 130,5 mm
Derinlik - 680 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 57,5 cm
Palet brüt genişliği - 89 cm
Palet brüt yüksekliği - 194,1 cm
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 867 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 551 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 274 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 50 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1270X4C Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü Paketi (4 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy