Karşılaştırma CyberPower BP144VL2U01 144V 12x 9Ah VRLA UPS Akü Modülü İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 144 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 12 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Pil yeniden şarj süresi 4 -
Maksimum deşarj akımı 55 -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 43.9 -
Genişlik 432 -
Yükseklik 86 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 719 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 599.4 -
Paket yüksekliği 215.9 -
Paket derinliği 1099.8 -
Paket ağırlığı 52.98 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -20 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 10000 m -
Çalışmama rakımı 0 - 15000 m -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower BP144VL2U01 144V 12x 9Ah VRLA UPS Akü Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy