Karşılaştırma CyberPower BP144VL2U01 144V 12x 9Ah VRLA UPS Akü Modülü İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 144 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 12 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Pil yeniden şarj süresi 4 -
Maksimum deşarj akımı 55 -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 43.9 -
Genişlik 432 -
Yükseklik 86 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 719 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 599.4 -
Paket yüksekliği 215.9 -
Paket derinliği 1099.8 -
Paket ağırlığı 52.98 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -20 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 10000 m -
Çalışmama rakımı 0 - 15000 m -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V