Karşılaştırma CyberPower BP48VP2U03 VRLA UPS Akü Modülü - 12V, 6Ah, 16 Hücre, Siyah, 41.1kg İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 6 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 16 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Pil yeniden şarj süresi 6 -
Menşe ülke Çin -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 41.1 -
Genişlik 433 -
Yükseklik 86.5 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 630 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 575 -
Paket yüksekliği 275 -
Paket derinliği 765 -
Paket ağırlığı 48.2 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 8504909000 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Çalışma bağıl nemi (H-H) - 0 - 90 %
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower BP48VP2U03 VRLA UPS Akü Modülü - 12V, 6Ah, 16 Hücre, Siyah, 41.1kg
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy