Karşılaştırma CyberPower BP48VP2U03 VRLA UPS Akü Modülü - 12V, 6Ah, 16 Hücre, Siyah, 41.1kg İle Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 6 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 16 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Pil yeniden şarj süresi 6 -
Menşe ülke Çin -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 41.1 -
Genişlik 433 -
Yükseklik 86.5 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 630 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 575 -
Paket yüksekliği 275 -
Paket derinliği 765 -
Paket ağırlığı 48.2 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 8504909000 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 12 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E3K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 36 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 610 mm
Palet brüt uzunluğu - 110 cm
Palet brüt genişliği - 76 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,1 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 746 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 38 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower BP48VP2U03 VRLA UPS Akü Modülü - 12V, 6Ah, 16 Hücre, Siyah, 41.1kg
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy