Microconnect PETRAVEL15 Evrensel Seyahat Adaptörü, Beyaz |
|---|---|---|
| Takılabilir konnektör tipi | Evrensel | Evrensel |
| Soket konnektör tipi | Evrensel | Evrensel |
| Özellik |
Welly WY13100 Evrensel Güç Stripi |
|---|---|---|
| Akım değeri | 16 A | 6 A |
| Özellik |
Buffalo BSTAPD02WH Tip A 3'lü Beyaz Aşırı Gerilim Koruyucu |
| Takılabilir konnektör tipi | Tip A | Evrensel |
| Soket konnektör tipi | Tip A | Evrensel |
| Akım değeri | 15 A | 16 A |
Cellularline Universal Seyahat Adaptörü - Evrensel Fiş ve Priz |
| Akım değeri | 16 A | 2,5 A |