Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Takılabilir konnektör tipi Evrensel Tip A
Soket konnektör tipi Evrensel Tip A
Akım değeri 16 A 15 A
Kutup sayısı 2 kutup -
Aşırı Gerilim Koruması - Evet
Güç
Güç
AC giriş voltajı 230 V 125 V
Maksimum güç 3680 W 1500 W
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Beyaz Beyaz
Performans
Performans
Soket adedi 1 3
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 58 mm 68 mm
Yükseklik 45 mm 60 mm
Ağırlık 50 g 40 g
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 58 mm 15 mm
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Adet 1 -
Paketleme Bilgileri
Paketleme Bilgileri
Paket genişliği 86 mm 90 mm
Paket derinliği 66 mm 18 mm
Paket yüksekliği 59 mm 140 mm