Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu HyperX Glorious Gaming
Malzeme Termoplastik poliüretan (TPU) Polikarbonat (PC)
Koruma özellikleri Çözücüye dayanıklı -
Menşe ülke Çin Çin
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Beyaz Yarı Saydam, Sarı
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 2 yıl 1 yıl
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 1 adet 36 adet
Tuş başlığı sökme aparatı Evet -
Ambalaj içeriği Tam Tuş Seti, HyperX Tuş Başlığı Sökme Aracı -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
UNSPSC kodu 43202205 -
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 130 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 690 g
Depolama hafızası
Depolama hafızası
GTIN/EAN 196188737149 0810069978215
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği - 36 mm
Paket derinliği - 104,5 mm
Paket yüksekliği - 196 mm