Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye Tuş Anahtarları Klavye tuşu kapağı
Marka uyumluluğu Glorious Gaming Glorious Gaming
Uyumluluk GMMK 3 HE GMMK
Malzeme Polikarbonat (PC) Polibutilen tereftalat (PBT)
Klavye tuş anahtarı Mekanik -
Menşe ülke Çin Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Yarı Saydam, Sarı Beyaz
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Garanti süresi 1 yıl 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 36 mm 114 mm
Paket derinliği 104,5 mm 165 mm
Paket yüksekliği 196 mm 60 mm
Paket ağırlığı 70 g 370 g
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket başına miktar 36 adet -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı 6 adet 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği 120 mm 190 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu 340 mm 240 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği 130 mm 180 mm