Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye üst çerçevesi Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu Glorious PC Oyun Yarışı Glorious Gaming
Uyumluluk GMMK PRO GMMK 3 HE
Malzeme Alüminyum Polikarbonat (PC)
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Menşe ülke - Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Beyaz Kırmızı, Yarı Saydam
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket tipi Kutu -
Paket başına miktar 1 adet 36 adet
Teknik detaylar
Garanti süresi - 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği - 36 mm
Paket derinliği - 104,5 mm
Paket yüksekliği - 196 mm
Paket ağırlığı - 70 g
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 130 mm