Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Ürün tipi Klavye tuşu kapağı Klavye Tuş Anahtarları
Marka uyumluluğu Glorious PC Oyun Yarışı Glorious Gaming
Uyumluluk GMMK GMMK 3 HE
Malzeme Akrilonitril butadien stiren (ABS) Polikarbonat (PC)
Klavye Dili ABD İngilizcesi -
Klavye tuş anahtarı - Mekanik
Menşe ülke - Çin
Tasarım
Tasarım
Cihaz tipi Klavye Klavye
Ürün rengi Siyah Kırmızı, Yarı Saydam
Klavye Düzeni QWERTY -
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Paket tipi Kutu -
Paket başına miktar 123 adet 36 adet
Teknik detaylar
Garanti süresi - 1 yıl
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği - 36 mm
Paket derinliği - 104,5 mm
Paket yüksekliği - 196 mm
Paket ağırlığı - 70 g
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 6 adet
Ana (dış) kutu genişliği - 120 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 340 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 130 mm