| Ürün tipi | Bina Figürü |
|---|---|
| Önerilen yaş (min) | 3 yaş |
| Önerilen cinsiyet | Erkek/Kız |
| Dayalı olarak | Çizgi Film |
| Menşe ülke | Çin |
| Ürün rengi | Çok Renkli |
|---|
| 0-3 yaş çocuklar için uygun değildir | Evet |
|---|---|
| AB TSD uyarısı | 36 aydan küçük çocuklar için değil |
| Genişlik | 216 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 270 g |
| Derinlik | 67 mm |
|---|
| Paket genişliği | 215.9 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 66.7 mm |
| Paket yüksekliği | 215.9 mm |
| Paket ağırlığı | 270 g |
| Paket tipi | Kutusunda blister ile rafta açık |
|---|
| Palet katmanı başına ürünler | 56 adet |
|---|---|
| Palet başına ürünler | 392 adet |
| Ana (dış) karton GTIN (EAN/UPC) | 778988602577 |
| Ana (dış) karton genişliği | 280 mm |
| Ana (dış) karton uzunluğu | 228 mm |
| Ana (dış) karton yüksekliği | 236 mm |
| Ana (dış) karton brüt ağırlığı | 1.3 kg |
| Palet başına katmanlar | 7 adet |
| GTIN/EAN | 778988236338 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler