| Malzeme | Vinil |
|---|---|
| Ürün tipi | Şişme top havuzu |
| Minimum yaş önerisi | 2 yaş |
| Tema | Fisher-Price |
| Ürün rengi | Çok renkli |
|---|
| Emniyet valfi | Evet |
|---|
| Intrastat Kodu | 95069990 |
|---|---|
| Palet başına ürün sayısı | 56 adet |
| Minimum sipariş miktarı | 2 adet |
| Genişlik | 970 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 1120 mm |
| Ağırlık | 3.03 kg |
| Derinlik | 1370 mm |
|---|
| Havuz topları | Evet |
|---|---|
| Top sayısı | 25 |
| Paket genişliği | 390 mm |
| Paket derinliği | 300 mm |
| Paket yüksekliği | 125 mm |
| Paket hacmi | 35000 cm³ |
| Onarım yaması dahildir | Evet |
|---|---|
| Paket tipi | Kutu |
| GTIN/EAN | 6942138934618 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler