| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 3W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | İki adet 36mm sürücü |
|---|---|
| Ses Hassasiyeti (dB) | 90 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 85-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | %1'den az |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç ve çağrı yanıtlama/sonlandırma için ortak düğme / Çalma kontrolü ve ses ayarı için ortak düğmeler / Bluetooth açma/kapama düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Avnera AV3102 Çip / Neodimyum ve Ferrit mıknatıs kullanımı / Alüminyum alaşımlı diyafram / Gelişmiş Bas kalitesi için pasif radyatör |
|---|
| Pil Kapasitesi | 1500mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2.5 saat |
| Enerji Tüketimi | 10W (5V / 2A) |
| Gövde Malzemesi | Metal |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 24.5 * 58 * 168 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 270 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler