| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 8W / 2 x 5W |
| Orta Frekanslı Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Orta Frekanslı Sürücü Boyutu | 40 milimetre (mm) |
| Orta Frekans Amplifikatör Gücü | |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 45 milimetre (mm) |
| Woofer Amplifikatör Gücü | |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 85 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 2 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | 1 yüzde (%) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Radyo çalmak için özel uygulama |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | USB portu üzerinden cep telefonu şarj edebilme |
|---|
| Pil Kapasitesi | 8000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Bekleme Süresi Pili | 720 saat (sa) |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 8 saat |
| Enerji Tüketimi | 5 volt (v) |
| Gövde Malzemesi | Metal |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Boyutlar ve Ölçüler | 72 * 84 * 260 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 1.1 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler