| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 5W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 52mm sürücü / Titanyum alaşım diyafram |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 100-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 90 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Çağrı ve müzik çalma/duraklatma için ortak düğme / Çalma kontrolü ve ses ayarı için ortak düğmeler / Kaynak seçim düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Radyo çalmak için özel uygulama |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | TWS desteği / Radyo çalma özelliği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 1800mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Enerji Tüketimi | 5 volt (v) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için askı takılabilir |
| Boyutlar ve Ölçüler | 80 * 80 * 192 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 500 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler