| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 5W |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 80-20000 hertz (hz) |
|---|---|
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | %1'den az |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Teknolojisi | CVC 6.0 gürültü engelleme teknolojisi |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Var |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Radyo çalmak için özel uygulama |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | FM radyo çalma / 32 GB'a kadar hafıza kartı desteği / Aynı anda birden fazla cihaza bağlanma / USB bağlantı noktası üzerinden cep telefonlarını şarj etme özelliği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 4000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Metal |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Boyutlar ve Ölçüler | 80 * 80 * 179 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 532 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler