| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 5W |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 80 desibel (db) |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-60000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç, çağrı, müzik çalma/duraklatma için ortak düğme / Kaynak seçimi ve TWS için ortak düğme / Ses ayarı ve çalma kontrolü için ortak düğmeler / Işık efekti ayar düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | TWS desteği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 2000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 3 saat |
| Enerji Tüketimi | 5 volt (v) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB aydınlatma / 11 aydınlatma moduna sahiptir |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Hoparlörün altında hareket ve kaymayı önlemek için silikon pedleri var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 133 * 133 * 160 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 766 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler