| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 10W / Subwoofer 30W |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Ses Hassasiyeti (dB) | 72 desibel (db) |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 40-20000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Çalma kontrol düğmeleri / Ses ayar tekerleği / Kaynak seçim düğmesi / Müzik çalma/duraklatma düğmesi / Bas ses ayar tekerleği / Tiz ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 8 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma özelliği |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Sağ panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Sabit mavi ışık |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 215 x 335 x 336 mm (subwoofer) / 104 x 115 x 323 mm (uydu hoparlörler) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 6800 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler