| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 55W |
| Treble Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 3 İnç |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 12 İnç |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 85-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 80 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
|---|---|
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Gitar Girişi / İki Tsco TS 2085 hoparlörü stereo ses için bağlamak amacıyla TWS teknolojisi |
|---|
| Pil Teknolojisi | Kurşun-Asit Batarya |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Bekleme Süresi Pili | 100 saat (sa) |
| Enerji Tüketimi | 100W (20V / 5A) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekran / Kolay taşıma için tekerlekleri var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 420 * 420 * 1040 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 24.6 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler