| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 3W |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 60-20000 hertz (hz) |
|---|---|
| Empedans | 40 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 70 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Var |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 3.5mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç ve ses ayarı için ortak tekerlek |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| NFC Desteği | Yok |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB ışık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | İki hoparlörün birbirine fiziksel olarak bağlanabilme özelliği |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 73 * 85 * 198 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 500 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler