| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 2 m |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Dişi |
| Bağlayıcı 1 | CEE7/7 |
| Bağlayıcı 2 | C19 kuplaj |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Ceket malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| İletken sayısı | 3 |
| Maksimum akım | 16 A |
| Sertifika | VDE |
| Giriş voltajı | 250 V |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Ağırlık | 316 g |
|---|
| Paket genişliği | 145 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 290 mm |
| Paket yüksekliği | 40 mm |
| Paket ağırlığı | 323 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|---|
| Ana (dış) kutu genişliği | 345 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 510 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 240 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 60 adet |
| GTIN/EAN | 5704174273745 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler