| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,2 m |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 1 | NEMA 5-15P |
| Bağlayıcı 2 | C15 kuplaj |
| Bağlayıcı 2 standardı | IEC 60320 |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Ceket malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Kablo tipi | SJT |
| İletken sayısı | 3 |
| Maksimum akım | 15 A |
| Sertifika | CE, REACH |
| AWG tel boyutu | 14 |
|---|
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Ağırlık | 226 g |
|---|
| Paket genişliği | 145 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 290 mm |
| Paket yüksekliği | 22 mm |
| Paket ağırlığı | 227 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 347 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 521 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 223 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 75 adet |
| GTIN/EAN | 0065030852272 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler