| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0,9 m |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Dişi |
| Bağlayıcı 1 | NEMA 5-15P |
| Bağlayıcı 2 | C13 kuplaj |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Açılı |
| Kablo tipi | SVT |
| İletken sayısı | 3 |
| Sertifika | UL |
| AWG tel boyutu | 18 |
|---|
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|---|
| Giriş akımı | 10 A |
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Genişlik | 25 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 25 mm |
| Ağırlık | 96 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket genişliği | 200 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 220 mm |
| Paket yüksekliği | 35 mm |
| Paket ağırlığı | 106 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 320 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 500 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 270 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 170 adet |
| GTIN/EAN | 0065030865173 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler