| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 4,57 m |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Konnektör 1 | NEMA 5-15P |
| Konnektör 2 | C13 kuplör |
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|---|
| Giriş akımı | 10 A |
| Genişlik | 4570 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 25 mm |
| Ağırlık | 306 g |
| Derinlik | 25 mm |
|---|
| Paket genişliği | 225 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 195 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 316 g |
| GTIN/EAN | 065030844277 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler